DANIELA

Čomu venuješ pozornosť, to rastie

12. októbra 2018

Tak čo Dani, tak ty píšeš akože blog? (ten tón Vám asi opisovať nemusím😂).. Hmm, ja ani neviem, čo to je, čo píšem.. 😃To viedlo k ďalšej otázke: A prečo to robíš vlastne??? 😁Hmmm, nad tým som rozmýšľala aj ja a prišla som len k tomuto…Prečo niekto chodí pravidelne pozerať na fucík? Prečo niekto háčkuje? Prečo niekto pravidelne jóguje? Atď atď ? “Je to tak záhadné”, však.👆 Že by to bolo preto, lebo to človeka proste baví?Jop. Neviem ako u Vás, ale u mňa sa to strieda a vtedy aj vnímam zrozumiteľnééé “následky” rastu a klesania….

V lete ma cvičenie nebaví, to je vidno na mojom zadku na jeseň a v zime cvičíť milujem, tiež je to na ňom videť, noačo, že to nik iný nevidí, hlavne, že ja to mám v oku😅 … Na jar sa milujem rýpať v záhrade, veľa toho nasadiť (na moje pomery), dokonalo pravidelne polievam, trhám burinku, záhradka kvitneee…až kým nepríde leto a ja nezačnem lenivieť a záhradka sem tam schnúť…🙊🙊

Verím, že mojej jednoduchej reči rozumiete✌️. Ideme ďalej teda. Takže keď cítim hnev a venujem mu pozornosť, čo sa deje so mnou? (jaaaa viem, že to viete)… z hnevu asi nikdy veselo nikomu neboloooo !!! A tak si hovorím, haloooo! Ako chceš, aby ti bolo pri písaní? No veselo. A preto jediné, čo viem povedať k môjmu amatérskemu písaniu o ničom a hádam predsa o niečom, je to, že vynechám energie hnevu, ľútosti, híkania, smútenia atď..to nechám na iných….

Lebo mňa baví byť v pohode a baví ma túto “obyčaj” nám všetkým pripomínať.

Súhrn na záver nedávam, leeebo všeetky riadky boli o nadpise.

Tak nezabúdajme: čomu venujeme pozornosť 😊( to neni môj výrok, neviem ani koho je táto slovná múdrosť, len som s ňou ztotožnená….)

PS: Najlepšie testovanie u mňa prebieha na pošte, keď vždy vždy vždy niekto začne nadávať, ako to ide pomaly a riešiť nevyriešiteľneeee. Aj teraz určite niekto zamrmlal, že všetko sa dá vyriešiť:). A možno to stačí len prijať, tak ako to je😏.

Najviac je, keď sa na Vás aj pozrú a čakajú, že sa k nadávaniu pridáte 😂))

Kto nemá zážitok z pošty, akoby neexistoval☝️.