DANIELA

Bolo to raz v auguste

12. októbra 2018

Že idem na prechádzku so psom po meste a nájdem si výhlad na čiastočné zatmenie( mesiaca ci slnka? Kto si to má pamätať😂…) proste to mala byť dáka peknosť na očko čo trvá len hodinku… Tak som si kráčala až ma to priviedlo na most( pod mostom Váh), asi dve sekundy som tú peknosť obdivovala a v tom flekovali autá pri mne( neee kvôli mne😁), z druhej strany cesty sa k nám vybral neznámy havino s obojkom s menom a s mobilom. Na moste nikoho, len ja a dvaja psy. Samozrejme som s nimi viedla rozhovor😂, ktorý nikam neviedol. Nedalo mi to, tak som zavolala na havkov mobil či náhodou nikomu nechýba. Chýbal, pani majiteľka vystrašená a šťastná zároveň ani nevedela, že jej milášek je v meste na prechádzke a baby naháňa🙈. Véľmi milá, vďačná poslala poň manžela, ktorý ho už hladal na tajnáša😃 nakolko pani bola mimo sk. No proste zachranila som im domáceho miláčika. Pani zlata mi volala na druhý deň, že ona mi chce osobne poďakovať, ale presvedčila som ju horko ťažko, že to nie je treba🙏tešila som sa s ňou…. Asi o mesiac som spoluorganizovala v našom meste beh. Ráno sa tam šprtkám a zvoní mi mobil. A v ňom opäť vďačná pani “havkáčka”… Že ona je blízko mosta, kde som zachránila jej hava,a že či tam nebývam poblíž? Opäť som jej vyhovárala stretnutie, veď načooo🙈. Ale ona neodbitná, že či nie som blízko mostu, lebo ona ano👆. A tak si hovorím, že ok…. Viete čo, som, robíme tu beh, blízko mostu sme… Začala som jej vysvetlovať, že v objekte ma nájde pod stanom a ona : pod velkým bielym stanom? Ja, že vy ma vidíte? Ona, že nie! Že aj ona je pod stanom😱( bolo nás tam asi 10)… Pozerám sa ako puk!!! Otáčam sa, asi 5 metrov odomňa sa otáča aj ona a začíname vrieskať🙈.

 

Tak neznáma pani, ktorej som zachránila hava bola naša pani záchranárka, ktorá nám chodí každoročne na beh veeeľmi pomáhať🙏.

Zoberte si z toho čo chcete, pre mňa je to nezabudnuteľná príhoda na základe, ktorej som si uvedomila, že:

  1. Náhody neexistujú, nech si hovorí kto chce čo chce! Mená sme si cez telefón nepovedali, proste nás to k sebe pritiahlo akokoľvek som ja Nechcela! Pretože
  2. vesmír nepozná zápor a robí všetko čo si prejeme, chceme či nechceme.
Pobyt v tme
Taký obyčajný nákup