DANIELA

Sledujete svoj život?

12. októbra 2018

Nie susedov, nie kamoškin, nie frajerov, nie svojho dieťaťa ale Svoj život…

Ja sa to nejakú dobu učím, je to pre mňa taká novinka?. Ale teda odkedy ho sledujem( ten svoj život) tak som si všimla, že na moje otázky mi chodia naaaaozajstné “odpovede”. Pekne v situáciách každodenného života a vždy si poviem, OK díkičkooo?. Sem tam sa mi stane, že mám dosť jasno✌️ ale sem tam aj veru nie?.

Alebo aj keď si myslím, že aká som super v tom alebo v tom… tak mi príde “škúška” -situácia do cesty, ktorá ma pritiahne k zemi?. Trening pre Egiííčko!

Okeeeej, ale teda, to som Vám chcela povedať, že je to zaujímavé pre každého z nás, keď sme si seba Vedomí?.

Keď neriešime strachy z čokohokoľvek( inak človek sa rodí vraj len s 2 strachmi, ostatné nadobúda aaaaa 95% strachov sa nikdy nenaplní v realite?)…a sledujeme svoj živóóótik tak ako ide tak Vám bude ooooveľa lepšie ?

Možno prídete nato, čo Vás naozaj baví, možno Vás prestane iritovať sused, možno sa naučite všade cítiť dobre, možno zistíte, že ten človek veďľa Vás, je presne taký akého potrebujete mať atď atď atď ?

Neviem či sa nevyjadrujem ako Danko? ale teda verím, že je to v porádku a pochopí ma ten človiečik, ktorý ma pochopiť potrebuje??✌️.

Ps: Skús sa jeden deň intenzívne sledovať, svoje pocity a reakcie:)